Магазини для дітей

Пошук по Сайту

Картинка користувача eko.igry.

ЗАМІСЬКИЙ БУДИНОК 4в1 еко конструктор ІГРОТЕКО

Контактна Особа: 

Дмитро

Телефони: 

0680840102
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Екологічна іграшка Вид: конструктор Матеріал: дерево, дуб Для хлопчиків та дівчаток Вік: від 3 років Серія: Тематичні конструктори Рекомендована ціна виробником: 342 грн. Бонуси за покупку: 17 бонусних гривень Побудуй свій красивий заміський будинок. Заміський будинок складається з дерев'яна дерев'яних деталей. З конструктора можна побудувати один з чотирьох заміських будинків на твій вибір. ВСІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Екологічна іграшка Кількість деталей у коробці: 146 шт.
Картинка користувача eko.igry.

БУДИНОК З БАЛКОНОМ еко конструктор ІГРОТЕКО

Контактна Особа: 

Дмитро

Телефони: 

0680840102
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Екологічна іграшка Вид: конструктор Матеріал: дерево, дуб Для хлопчиків та дівчаток Вік: від 3 років Серія: Тематичні конструктори Рекомендована ціна виробником: 300 грн. Бонуси за покупку: 15 бонусних гривень Побудуй будиночок з балконом. Склади свій будиночок з дерев'яна дерев'яних деталей. З конструктора можна побудувати красивий і великий будиночок з балконом. ВСІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Екологічна іграшка Кількість деталей у коробці: 136 шт.
Картинка користувача eko.igry.

БУДИНОК З МАНСАРДОЮ еко конструктор ІГРОТЕКО

Контактна Особа: 

Дмитро

Телефони: 

0680840102
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Екологічна іграшка Вид: конструктор Матеріал: дерево, дуб Для хлопчиків та дівчаток Вік: від 3 років Серія: Тематичні конструктори Рекомендована виробником ціна: 280 грн. Бонуси за покупку: 14 бонусних гривень Побудуй будиничок з мансардою. Будиночок можна легко скласти користуючись інструкцією. З конструктора можна зібрати великий двохповерховий будиночок з мансардою. ВСІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Екологічна іграшка Кількість деталей у коробці: 126 шт.
Підписатися на RSS - Магазини для дітей